جهت تماس با ما می توانید از روشهای زیر استفاده کنید

تلفن: 09133830481 مدیر سایت

ایمیل: mkv1393@yahoo.com

پرسش های متداول

لطفا قبل از تماس با ما سوالات زیر را مطالعه کنید.

چگونه می توانم در دوره های آموزشی ثبت نام کنم؟

شما می توانید از منوی بالای صفحه اصلی دوره های موجود در همکلاسی را بررسی و درصورت تمایل ثبت نام کنید. برای اینکار لازم است ابتدا عضو سایت شوید. و با کلیک روی حساب کاربری وارد حساب کاربری خود شوید و نسبت به ثبت نام در دوره های مورد نظر اقدام کنید. پس از ثبت نام باید هزینه آن را پرداخت کنید تا ثبت نام شما قطعی شود در صورت بروز هر مشکلی در روند ثبت نام و یا خرید دوره می توانید با شماره پشتیبان تماس بگیرید.

چه دوره هایی در همکلاسی ارائه می شود؟

در حال حاضر دوره های آموزشی دروس ریاضی در تمام مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم و همچنین دوره های مکالمه زبان انگلیسی و دوره های مختلف آموزش کامپیوتر در همکلاسی در حال ارائه است. 

آیا پس از ثبت نام در یک دوره می توانم از آن انصراف بدهم؟

لازم است قبل از ثبت نام قطعی و پرداخت وجه آن نسبت به بررسی دقیق و تصمیم قطعی اقدام نمایید. پس از ثبت نام درصورتی که هنوز هزینه آن را پرداخت نکرده باشید می توانید از آن دوره انصراف بدهید ولی پس از پراخت هزینه و قطعی شدن ثبت نام دیگر امکان انصراف از دوره وجود ندارد و هیچ مبلغی هم به ثبت نام کننده مسترد نخواهد شد.

آموزش دروس مدرسه به چه صورتی است؟

آموزش کلیه دروس دوره ها بصورت مجازی توسط استاد مربوطه فیلم برداری شده و در سایت بارگزاری شده است. تدریس هر درس بصورت کامل و برمبنای کتاب درسی است و همچنین حل نمونه مثالهای اضافه تر از مطالب کتاب، توضیح مسائل مرتبط و حل تمارین مناسب در اغلب فیلم های آموزشی همراه با تدریس مطالب کتاب ارائه میشود.

معمولا در پایان هر درس تعدادی سوال اضافه ارائه شده است که دانش آموز می بایست با حل آنها آمادگی خود را بسنجد. پس از پایان هر بخش هم یک آزمون آنلاین برگزار خواهد شد. 

آیا می توانم پکیج های آموزشی را تهیه کنم و بصورت آفلاین در کلاسها شرکت کنم؟

همکلاسی جهت راحتی دانش آموزان اقدام به تهیه پکیج های آموزشی هر درس نموده است که می توانید از طریق فروشگاه سایت اقدام به خرید آنها کرده و با دریافت آنها ر قالب لوح های فشرده از این کلاسها بصورت آفلاین استفاده کنید.

چگونه می توانم به سایت شما اطمینان کنم؟

سایت همکلاسی سالهاست که در زمینه ارائه آموزشهای مجازی و برگزاری آزمونهای آنلاین و همچنین ارائه نمونه سوالات امتحانی فعال است و با دهها موسسه و دبیران محترم آموزش و پرورش همکاری می کند همچنین با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان تجارت الکترونیکی وزارت صمت کلیه فعالیتهای این سایت تحت نظارت این سازمان قرار گرفته و کلیه مراجعه کنندگان عزیز می توانند بدون هرگونه نگرانی اقدام به ثبت سفارش خود کرده و در دوره های آموزشی و یا آزمونهای آنلاین ثبت نام نمایند و یا نمونه سوالات و جزوات مدنظر خود را از سایت تهیه کنند.

ارسال ایمیل

(insert contact form here)